W dniach 28.02-1.03 nauczyciele Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego wyjechali na Szkoleniową Radę Pedagogiczną do przepięknego ośrodka wypoczynkowego w Przesiece. W sali konferencyjnej wykonywali ćwiczenia dotyczące umiejętności wychowawczych, które były prowadzone przez ks. Kacpra Radzkiego. Kolejny dzień rozpoczęliśmy Mszą Świętą, której przewodniczył ks. Dyrektor Jan Adamarczuk.

W sobotę odbyło się spotkanie warsztatowe dotyczące praktycznego wdrożenia systemu wzmocnień pozytywnych, które poprowadziła pedagog szkoły pani Katarzyna Poprzeczka. W tym samym dniu pan Tomasz Lipiński przeprowadził szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Był też czas wolny przeznaczony na odpoczynek od codziennej pracy. Pobyt w górach przebiegał w miłej atmosferze.

Galeria - Wyjazdowa Rada Pedagogiczna