12 lutego odbyło się spotkanie profilaktyczne z policją. O poprowadzenie spotkania profilaktycznego została poproszona policjantka starsza posterunkowa mgr Barbara Deryło.

Przez sześć godzin pani policjantka przekazywała uczniom naszej szkoły wiedzę z zakresu prawa, tłumaczyła jak wygląda postępowanie policji w różnych sytuacjach. Pani policjantka prowadziła naszych uczniów przez szereg ustaw chroniących ich wizerunek.

Przekazała swoje doświadczenie zdobyte w pracy jako policjantka na podstawie zdarzeń drogowych i realnych sytuacji, przypomniała także przepisy ruchu drogowego. Bazowała na swoim wykształceniu pedagogicznym, przekazywała uczniom informacje dotyczące bezpieczeństwa uwzględniając sytuacje uczniów różnicując ich jako nieletnich, młodocianych kierowców i dorosłych.


Galeria - SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE Z POLICJĄ