Gimnazjaliści zostali wdrożeni w specyfikę zajęć z ratownictwa i przysposobienia wojskowego oraz ju–jitsu. Niestety nie wszystko zdołaliśmy zaprezentować w dość krótkim czasie, ale mamy nadzieję, że nasze warsztaty zachęciły chłopców do złożenia podania do KLO. Przypominamy, że od kilku lat z powodzeniem prowadzimy klasy o kierunku przysposobienie wojskowe i ratownictwo, a od września 2013 roku planujemy otwarcie nowego kierunku – uniwersyteckiego.
Już po dzisiejszym spotkaniu z gimnazjalistami przekonaliśmy się jednak, że szczególną uwagę zwrócili oni na klasy mundurowe. I nic dziwnego, nasze doświadczenia pokazują, że chłopcy z tych klas bardzo wyraźnie odznaczają się na tle młodzieży z innych szkół, nie tylko wyglądem, ale i postawą.

Zapraszamy zatem gimnazjalistów, którzy wciąż poszukują jakiegoś rozwiązania dla siebie, przyjedźcie i sami się przekonajcie – jeśli chcecie nauczyć się stawiać sobie samym wymagania i potraficie wymagać nie tylko od innych, ale i od siebie – ta szkoła może być dla was szansą na zostanie prawdziwymi mężczyznami. Serdeczne podziękowania dla tych, którzy zaangażowali się w przygotowania dnia otwartego i wszystkich, którzy poświęcili swój czas, by zapoznać się z ofertą szkoły.

Galeria - Dzień Otwarty