Od 8 do 13 lipca grupa wyróżnionych uczniów naszej szkoły przebywała na wakacjach w pięknym hotelu w Kliczkowie. Byli to: Karol Cichowski, Krzysztof Potaczało, Patryk Morżak, Igor Dąbrowski, Szymon Ignaś, Patryk Szczęśniak, Adrian Walczak, Przemek Szpak oraz Piotr Białoząb. Opiekę nad nimi sprawowali pan ppłk Jan Deja i ksiądz Kacper Radzki.

Dzięki gościnności właścicielki hotelu – pani Magdalenie Piaseckiej Ludwin wszelkie atrakcje obiektu zostały nam udostępnione. Każdy dzień rozpoczynaliśmy wycieczką rowerową po pięknych okolicach Kliczkowa, a później każdy z nas mógł sam zorganizować sobie czas, wybierając saunę, basen, kort tenisowy, siłownię czy bilard. Odwiedziliśmy nietypowe cmentarzysko, na którym pewien gospodarz chował swoje konie i stawiał im pomniki – co ciekawe ta tradycja utrzymywana jest do dzisiaj. Nikt nie mógł narzekać na wyżywienie, bo każdy posiłek był bardzo smaczny i syty.

Wróciliśmy do domów zadowoleni z wypoczynku i pełni nadziei, że niektórzy mogą, dzięki pilnej nauce, w przyszłym roku odwiedzić to miejsce ponownie.

Galeria - Wakacyjne wspomnienia