Dnia 03.10.2013 w pieszej pielgrzymce do Henrykowa, uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego oraz klerycy Wyższego Seminarium Duchownego wraz z parafianami z Ziębic, przynieśli Krzyż Wielkopiątkowy bł. Jana Pawła II, peregrynujący po parafiach naszej Archidiecezji, do kaplicy w gmachu szkoły.

W całodziennej adoracji uczniowie adorując Krzyż pragnęli uczcić osobę bł. Jana Pawła II, jak również w Roku Wiary pogłębiać własną wiarę, wzorując się na osobie Jana Pawła II. Uroczysta Mszą św. pod przewodnictwem J.E. Ks. Kardynała Henryka Gulbinowicza, grono pedagogiczne, uczniowie oraz klerycy dziękowali za zbliżająca się kanonizację błogosławionego Jana Pawła II. W asyście ks. Kardynała i orkiestry krzyż został przekazany parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Henrykowie.

Galeria - PEREGRYNACJA KRZYŻA BŁ. JANA PAWŁA II