Dnia 12 października odbyło się uroczyste Ślubowanie klas pierwszych. W tym ważnym dniu zaszczycili nas swoją obecnością przedstawiciele władz powiatowych i gminnych oraz dyrektorzy szkół. Swój udział w uroczystości zaznaczyli również przedstawiciele, którzy objęli szkołę swoim patronem m.in. Wyższa Szkoła Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

Uroczystej Mszy Świętej przewodniczył Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Andrzej Siemieniewski. Po oficjalnym otwarciu uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie. W tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć naszej szkolnej orkiestry, która pod przewodnictwem Majora Edwarda Tomków wzbogacała tę piękną uroczystość. To wydarzenie z pewnością zostanie nie tylko w pamięci uczniów klas pierwszych, ale także osób, które były tam obecne.

Galeria - ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH