W dniach 04-08.2017r. odbyła się wycieczka szkolna w Pieniny. Organizatorem wycieczki był nauczyciel KLO - Łukasz Romanowski. Pierwszego dnia udało nam się przejść wymagającą, ale i przyjemną trasę na sam szczyt Wysokiej. Dzień zakończyła Msza Święta odprawiona przez księdza dyrektora Kacpra Radzkiego.
Pomimo zakwasów, bolących nóg i innych urazów, dnia następnego najwytrwalszym udało się zdobyć Trzy Korony oraz Sokolicę. Doskwierało nam zmęczenie, na szczęście każdego wieczora mogliśmy odpocząć we własnych pokojach ciesząc się swoim towarzystwem, bądź podziwiać uroki malowniczej miejscowości Maniowy.
We wtorek wybraliśmy się na rowerową wycieczkę wzdłuż Dunajca, by następnie spróbować swoich sił na pontonach podczas spływu rzeką. Później mogliśmy nabrać sił przed kolejnym dniem i przygotować się do pieszej wędrówki po niezwykle trudnym terenie Polsko-Słowackiego pogranicza.
Zwieńczeniem naszej wycieczki był wypad na Termy Bania w Bukowinie Tatrzańskiej. Wszyscy bawiliśmy się świetnie i z niecierpliwością czekamy na kolejny wyjazd z naszą cudowną kadrą nauczycielską.

KLO w Pieninach