Klasyfikacja ogólna Parafii:

1. Parafia pw. Św. Michała Archanioła we Wrocławiu na Muchoborze Wielkim - 145 punktów
2. Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Lewinie Brzeskim - 120 punktów
3. Parafia pw. św. Mikołaja w Wierzbnie - 88 punktów


KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA
Piłka Nożna
1. Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Strzelinie
2. Parafia Niepokalanego Poczęcie NMP w Ciepłowodach
3. Parafia p.w. Najświętszego Zbawiciela Wrocław - Wojszyce

Piłka Koszykowa
1. Parafia pw. Św. Michała Archanioła we Wrocławiu na Muchoborze Wielkim

Tenis Stołowy
1. Bartosz Wrzesiński - Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Bierutowie
2. Patryk Mielniczek Parafia pw. Św. Michała Archanioła we Wrocławiu na Muchoborze Wielkim
3. Bragan Kuś - Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Bierutowie


Indywidualne biegi przełajowe
1. Maciej Jarosz – Parafia pw. Św. Michała Archanioła Wińsko
2. Patryk Miechniczek - Parafia pw. Św. Michała Archanioła we Wrocławiu na Muchoborze Wielkim
3. Dominik Sienicki - Parafia pw. Świętej Jadwigi Wrocław - Kazanów

Biegi Sztafetowe
1. Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Bierutowie
2. Parafia pw. Św. Michała Archanioła we Wrocławiu na Muchoborze Wielkim
3. Parafia pw Najświętszego Zbawiciela Wrocław



Zwinnościowy tor przeszkód
1. Parafia pw. Św. Michała Archanioła we Wrocławiu na Muchoborze Wielkim
2. Parafia pw. Św. Michała Archanioła Wińsko
3. Parafia pw Opatrzności Bożej we Wrocławiu



KATEGORIA GIMNAJUM

Piłka Nożna
1. Parafia pw Opatrzności Bożej we Wrocławiu
2. Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Lewinie Brzeskim
3. Parafia pw. Św. Michała Archanioła Wińsko


Piłka Koszykowa
1. Parafia pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy
2. Parafia pw Opatrzności Bożej we Wrocławiu
3. Parafia pw. Św. Michała Archanioła we Wrocławiu na Muchoborze Wielkim

Tenis stołowy
1. Michał Szymański - Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Bierutowie
2. Jakub Godlewski - Parafia pw. Świętej Jadwigi Wrocław - Kazanów
3. Dawid Ardeli - Parafia pw. Św. Michała Archanioła Wińsko


Indywidualne biegi przełajowe
1. Jakub Fornal - Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Lewinie Brzeskim
2. Patryk Długosz Parafia pw. św. Mikołaja w Wierzbnie
3. Dawid Kaleta - Parafia pw. Św. Michała Archanioła Wińsko

Biegi Sztafetowe
1. Parafia pw. Św. Michała Archanioła we Wrocławiu na Muchoborze Wielkim
2. Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Lewinie Brzeskim
3. Parafia pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy

Szachy - bez podziału na kategorie wiekowe
1. Igor Wróbel - Parafia pw Opatrzności Bożej we Wrocławiu
2. Maciej Limanowski - Parafia pw. Św. Michała Archanioła we Wrocławiu na Muchoborze Wielkim
3. Piotr Wargocki -Parafia pw. Św. Michała Archanioła we Wrocławiu na Muchoborze Wielkim

KATEGORIA SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

Piłka Nożna
1. Parafia pw. Św. Mikołaja w Wierzbnie
2. Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Lewinie Brzeskim

Piłka Koszykowa
1. Parafia pw. Św. Mikołaja w Wierzbnie
2. Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Lewinie Brzeskim


Piłka Siatkowa
1. Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Lewinie Brzeskim
2. Parafia pw. Św. Mikołaja w Wierzbnie


Spartakiada LSO 2017 - wyniki