Dnia 11 listopada obchodzimy najważniejsze narodowe święto - Dzień Niepodległości. W całym kraju organizowane są uroczystości patriotyczne, takie jak: zmiana warty i wojskowe defilady.
Tego dnia wspominamy narodowych bohaterów, którym Ojczyzna zawdzięcza niepodległość. Dnia 7 listopada w naszej szkole miało miejsce szczególne wydarzenie z udziałem Ks. Henryka Kardynała Gulbinowicza, Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego oraz generałów i dowódców wojskowych. Była to uroczystość z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uczniowie Katolickiego Liceum pod patronem pani Katarzyny Baraniuk i pani Urszuli Józwiszyn przygotowali apel. Nie mogło również zabraknąć naszej szkolnej orkiestry, która pod batutą dyrygenta Majora Edwarda Tomków zagrała wspaniały koncert.

Galeria - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI