Spartakiada 2016

 30 kwietnia odbyła  się już X Spartakiada Liturgicznej Służby Ołtarza. Udział  w niej  wzięło  prawie  30 parafii z naszej Archidiecezji.  Uczestnicy mogli się  wykazać w dziedzinach sportowych w różnym  przedziale wiekowym. Każda  drużyna walczyła o jak największą liczbę  punktów, ponieważ do wygrania był przechodni puchar księdza Arcybiskupa. Zmęczeni młodzi sportowcy mogli nabrać sił na inne dyscypliny jedząc kiełbaskę z grila czy ciasto.

Klasyfikacja ogólna Parafii:

 

  1. Parafia pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy  -138 punktów
  2. Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Oleśnicy – 125 punktów
  3. Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich- 70 punktów

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA

Piłka Nożna 

  1. Parafia pw. św. Jadwigi we Wrocławiu – Kozanowie
  2. Parafia pw. Św. Mikołaja w Wierzbnie
  3. Parafia NMP Królowej Polski Wrocław- Klecina 

 

Piłka Koszykowa 

  1. Parafia pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy  
  2. Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Oleśnicy
  3. Parafia pw. Św. Franciszka we Wrocławiu 

 

Tenis Stołowy

  1. Bartosz Wierzbicki - Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Bierutowie 
  2. Michał Szymański - Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Bierutowie 
  3. Kamil Fałat -  Parafia p.w. Świętego Michała Archanioła w Wińsku 

 

Indywidualne biegi przełajowe 

  1. Piotr Kędzia – Parafia Świętej Trójcy we Wrocławiu 
  2. Tomasz Maćkała - Parafia pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy  
  3. Aleksander Techman - Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Oleśnicy

 

Biegi Sztafetowe 

  1. Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Oleśnicy
  2. Parafia pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy  
  3. Parafia Świętej Trójcy we Wrocławiu

 

 

Zwinnościowy tor przeszkód 

  1. Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Szymanków 
  2. Parafia pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy  
  3. Parafia Rzymskokatolicka Pw. Najświętszego imienia Jezus we Wrocławiu 

 

Strzelanie z łuku 

  1. Maciej Szemnaj - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Szymanków 
  2. Marcel Muszyński -  Rzymskokatolicka Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej
  3. Konrad Smoleń - Parafia pw. Św. Mikołaja w Wierzbnie

 

KATEGORIA GIMNAJUM 

Piłka Nożna 

  1. Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny- Ciepłowody 
  2. Parafia pw. św. Filomeny – Gniechowice 
  3. Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich

 

Piłka Koszykowa 

  1. Parafia pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy  
  2. Parafia Miłosierdzia Bożego w Oławie 
  3. Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich

 

Tenis stołowy 

  1. Paweł Sielski - Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich
  2. Kacper Franczak – Parafia pod wezwaniem Św. Wawrzyńca – Sierakowice 
  3. Jakub Godlewski - Parafia pw. św. Jadwigi we Wrocławiu – Kozanowie

 

Indywidualne biegi przełajowe 

  1. Michał Pytel - Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Oleśnicy
  2. Bartłomiej Furmański – Parafia Św. Franciszka z Asyżu i Św. Piotra Alkantary w Namysłowie 
  3. Dariusz Krystek - Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Oleśnicy

 

Strzelanie z Łuku 

  1. Szymon Szczur - Parafia p.w. Świętego Michała Archanioła w Wińsku
  2. Bartosz Stępień -  Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Oleśnicy
  3. Bogdan Kuśmierczyk- Parafia  Najświętszej Maryi Panny Różańcowej Wrocław – Złotniki

 

KATEGORIA SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA 

Piłka Nożna 

  1. Parafia pw. Św. Mikołaja w Wierzbnie
  2. Parafia p.w. Świętego Michała Archanioła w Wińsku
  3. Parafia Świętego Henryka we Wrocławiu 

 

Piłka Koszykowa 

  1. Parafia pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy  
  2. Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Oleśnicy
  3. Paweł Sielski - Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich

 

Piłka  Siatkowa 

  1. Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Oleśnicy
  2. Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich

 

Szachy - bez podziału na kategorie wiekowe

  1. Paweł Kusmierz - Parafia pw. Św. Franciszka we Wrocławiu 
  2. Maciej Kordek – Parafia Św. Michała Archanioła we Wrocławiu 
  3. Jan Świątek – Parafia P.W. Św. Jana Apostoła Wrocław – Zakrzów 

 

Spartakiada LSO 2016