Pierwsze miejsce drużynowo oraz indywidualnie I - Maksymilian Szmajda i II - Adrian Ścięgaj, to bilans Turnieju Strzeleckiego o Puchar Starosty Ząbkowickiego.

W dniu 1 października 2015r. zostały przeprowadzone drużynowe i indywidualne Zawody Strzeleckie Powiatu Ząbkowickiego o Puchar Starosty Ząbkowickiego, w ramach popularyzacji sportu strzeleckiego oraz integracji środowiska lokalnego. Zawody te odbyły się na pięknym obiekcie kompleksu sportowego OSiR w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Kusocińskiego. Współzawodnictwo przebiegało w miłej atmosferze i przy pełnym profesjonalizmie w zakresie organizacji zawodów z broni palnej, prowadzonych przez p. Zbigniewa Szymosiuka.
W zawodach uczestniczyło 5 zespołów w składzie 5 osobowym ze szkół powiatu ząbkowickiego. Konkurencja polegała na oddaniu 10 ocenianych strzałów z karabinka kbks na dystansie 50m.

Nasz zespół z KLO, trenowany pod kierunkiem ppłk. rez. Jana Deji, stanowili:
st. kpr.kadt. Jurecki Michał,
plut. kadt. Gasienko Paweł
kpr. kadt. Topolnicki Dominik
Kpr. kadt. Szmajda Maksymilian
st. szer. kadt. Ścięgaj Adrian

Drużyna zaprezentowała się pełnym profesjonalizmem w zakresie dyscypliny, prezencji a przede wszystkim umiejętnościami strzeleckimi . Wygrali z bardzo dużą przewagą punktową nad pozostałymi drużynami zdobywając puchar Starosty Ząbkowickiego a indywidualnie 1 i 2 miejsce co przedstawia tabela.
Dodatkową atrakcją dla zwycięskiego zespołu była możliwość odbycia strzelania ze sztucera typu Mauzer amunicją bojową.

Galeria - Sukces snajperów z KLO