SPARTAKIADA 2015 wyniki


Klasyfikacja ogólna Parafii:
1. Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Oleśnicy - 164 punkty
2. Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła Kąty Wrocławskie - 125 Punktów
3. Rzymskokatolicka parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krośnicach - 123 punkty
 

Kategoria Szkoła Podstawowa


Piłka Nożna

1 Parafia pw. św. Brata Alberta w Mirkowie

2 Parafia św. Andrzeja Boboli Wrocław

3 Parafia św. Mikołaja w Wierzbnie


Piłka Koszykowa

1 Parafia pw. NMP Matki Miłosierdzia Oleśnica

2 Rzymskokatolicka parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krośnicach.

3 Parafia pw. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus Wrocław - Osobowice


Szachy

1Rzymskokatolicka parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krośnicach - MikołajNawrot

2Parafia Sw. Wawrzyńca we Wrocławiu – Jakub Domagała

3 p.w. Świętego Michała Archanioła Wińsko Maciej Bober


Biegi Sztafetowe

1 Parafia pw. NMP Matki Miłosierdzia Oleśnica

2 Parafia p.w św. Ap. Piotra i Pawła Kąty Wrocławskie

3 Rzymskokatolicka parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krośnicach


Zwinnościowy tor przeszkód

1 Rzymskokatolicka parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krośnicach.

2 p.w. Świętego Michała Archanioła Wińsko

3 Parafia p.w św. Ap. Piotra i Pawła Kąty Wrocławskie

Indywidualne biegi przełajowe

1 Parafia pw. NMP Matki Miłosierdzia Oleśnica Michał Pytel

2 Rzymskokatolicka Parafia p.w. Świętej Rodziny Wrocław Marcin Naworol

3 p.w. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej Góra Dominik Tomasik


Tenis Stołowy

1 Parafia p.w św. Ap. Piotra i Pawła Kąty Wrocławskie Paweł Sielski

2 Parafia pw. NMP Matki Miłosierdzia Oleśnica Maciej Jankiewicz

3 Parafia pw. NMP Matki Miłosierdzia Oleśnica Karol Kula


Kategoria Gimnazjum


Piłka Nożna

1 Parafia św. Mikołaja w Wierzbnie

2 p.w. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej Góra

3 Parafia p.w św. Ap. Piotra i Pawła Kąty Wrocławskie


Piłka Koszykowa

1 Parafia pw. NMP Matki Miłosierdzia Oleśnica

2 Parafia p.w św. Ap. Piotra i Pawła Kąty Wrocławskie

3 Parafia Miłosierdzia Bożego Oława


Szachy

1 Rzymskokatolicka Parafiap.w. Świętej Rodziny Wrocław Chrystian Wojtyński

2 Parafia pw. św. Brata Alberta w Mirkowie Jan Gołębiewski

3 Rzymskokatolicka Parafiap.w. Świętej Rodziny Wrocław Michał Jarośiński


Biegi Sztafetowe

1 Parafia pw. NMP Matki Miłosierdzia Oleśnica

2 nie było

3nie było


Indywidualne biegi przełajowe

1 Parafia św. Andrzeja Boboli Wrocław Dawid Stachura

2 Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Lewinie Brzeskim Paweł Buśko

3 Parafia pw. NMP Matki Miłosierdzia Oleśnica Dariusz Krystek


Tenis Stołowy

1 Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła Kąty Wrocławskie Artur Paterałowicz

2 Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Mari Panny Ciepłowody Kacper Szuwarpwski

3 Parafia pw. NMP Matki Miłosierdzia Oleśnica Szymon Trembecki


Kategoria Liceum


Piłka Siatkowa

1 Parafia Miłosierdzia Bożego Oława

2 Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła Kąty Wrocławskie

3 nie było


Piłka Koszykowa

1 Parafia Miłosierdzia Bożego Oława

2 Parafia p.w św. Ap. Piotra i Pawła Kąty Wrocławskie

3 Rzymskokatolicka parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krośnicach.


Piłka Nożna

1 Rzymskokatolicka parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krośnicach.

2 p.w. Świętego Michała Archanioła Wińsko

3 Parafia Miłosierdzia Bożego Oława

4.Badminton- nie odbył się


Bieg Księży/katechetów

  1. Parafia pw. NMP Matki Miłosierdzia Oleśnica ks. Zbigniew Topolnicki

  2. Parafia pw. Najświetszej Maryi Panny Bolesnej Wrocław Różanka

    Ks.Maciej Dębogórski

  3. Rzymskokatolicka parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krośnicach.

    Sebastian Nawrot- opiekun

     

     

     

    Spartakiada LSO 2015