W środę 18 grudnia tradycyjnie w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym odbyła się „Szkolna Wigilia". O godz. 16 miała miejsce uroczysta Msza Święta, której przewodniczył Wicedyrektor Ks. Kacper Radzki, a koncelebrowali Ks. Mariusz Leonik i Ks. Zbigniew Kowal.

W drugiej części spotkania w auli szkolnej pod kierunkiem pani Natalii Sobeckiej i pani Katarzyny Poprzeczki uczniowie klas pierwszych w pięknych strojach i z wielkim zaangażowaniem odegrali swoje role w Jasełkach pt: „A Światłość w ciemności świeci". Następnie orkiestra szkolna pod batutą majora Edwarda Tomków zagrała koncert świąteczny. Po koncercie wszyscy usiedli do stołu wigilijnego i wspólnie kolędowali. Atmosfera tego dnia była naprawdę świąteczna.

Galeria - Wigilia