Chcąc zaoferować pomoc w formowaniu młodych serc i charakterów, Przełożeni i Alumni Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego „Annus Propedeuticus” w Henrykowie pragną zaprosić gimnazjalną młodzież męską do udziału w rekolekcjach zamkniętych.

Rekolekcje będą odbywać się w Henrykowie w dniach od 13 do 15 lutego 2015 r. Te trzy dni skupienia mogą stać się okazją do wyciszenia i otwarcia na Pana Boga. Mamy nadzieję, że ten czas przyczyni się do wstępnego rozeznania drogi życiowej młodych ludzi. Tegoroczne rekolekcje pragniemy przeżyć jako wielką przygodę z Bogiem, dlatego zatytułowaliśmy je:

Przygoda 2.0 – You can pray! (I ty możesz się modlić!).

W programie rekolekcji znajdzie się czas na modlitwę oraz wspólną zabawę (gra terenowa, zajęcia sportowe, zwiedzanie klasztoru). Uczestników rekolekcji pragniemy również zaprosić do udziału w koncercie w wykonaniu ks. Jakuba Bartczaka. Po koncercie będzie okazja do spotkania się z ks. Jakubem.

Biorąc pod uwagę sytuację materialną osób, które uczestniczyć będą w rekolekcjach, w miarę możliwości, uprzejmie prosimy o wsparcie tych, dla których koszt uczestnictwa jest zbyt wysoki.

W załączeniu do listu, wraz z uprzejmą prośbą o przekazanie zainteresowanym informacji o planowanych rekolekcjach, dołączamy ulotki ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, formularz zgody rodziców oraz plakat promocyjny.

W trwającym już Nowym Roku Pańskim 2015 składamy najserdeczniejsze życzenia, wielu łask i Bożego błogosławieństwa. Jednocześnie zapewniamy o modlitwie we wszystkich intencjach Księdza Proboszcza.

Wszelkie informacje znajdują się na odwrocie, a jeśli Księdzu Proboszczowi lub chętnym do wzięcia udziału w rekolekcjach zrodzą się inne pytania, to z pewnością na nie odpowiemy pod naszym adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oraz prośbą o modlitwę w intencji rekolekcji

Przełożeni i Alumni MWSD

„Annus Propedeuticus” w Henrykowie