W czwartek 18 grudnia tradycyjnie w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym odbyła się „Szkolna Wigilia". O godz. 16 miała miejsce uroczysta Msza Święta, której przewodniczył Rektor Ks. Jan Adamarczuk, a koncelebrowali Dyrektor Ks. Kacper Radzki, Ks. Mariusz Leonik i Ks. Arkadiusz Kruk.. W drugiej części spotkania w auli szkolnej pod kierunkiem pani Katarzyny Baraniuk i pana Przemyslawa Gałuszki uczniowie klas pierwszych w pięknych strojach i z wielkim zaangażowaniem odegrali swoje role w Jasełkach. Następnie orkiestra szkolna pod batutą majora Edwarda Tomków zagrała koncert świąteczny. Po koncercie wszyscy usiedli do stołu wigilijnego i wspólnie kolędowali. Atmosfera tego dnia była naprawdę świąteczna.

GALERIA - Wigilia szkolna 2014