W niedzielę, 15 czerwca 2014r. na Jasnej Górze odbył się zjazd szkół i parafii pw. Bł. Edmunda Bojanowskiego ,którego szczególnie czcimy w tym roku jako naszego patrona z okazji 200 rocznicy jego urodzin.

Tego dnia udaliśmy się wraz z księdzem dyrektorem i panią profesor Katarzyną Baraniuk na pielgrzymkę do Częstochowy. Wśród nas był poczet sztandarowy: Wojciech Furdykoń Paweł Cieślak i Bartosz Kowalski oraz delegacja: Michał Jóźwin Piotr Białoząb i Błażej Lib. Uczestniczyliśmy tam we Mszy św. pod przewodnictwem księdza Stanisława kardynała Ryłko odprawianej na wałach Jasnogórskich. Po Mszy św. i obiedzie mięliśmy czas wolny przeznaczony na modlitwę w kaplicy Cudownego Obrazu i zwiedzanie ciekawych miejsc. Po południu wróciliśmy do szkoły. Byliśmy zmęczeni ale zadowoleni z miło spędzonego czasu.

Czytaj na Biuro Prasowe Jasnej Góry >>

Galeria - 200 rocznica urodzin Patrona