Dzień dziecka stanowi dobrą okazję, by zauważając dzieci z okazji ich święta zadbać o dobrą ich przyszłość. Niebagatelną propozycję stanowi podjęcie kształcenia i wychowania w szkole katolickiej.
1 czerwca br. na wrocławskim rynku prezentowały się szkoły katolickie miasta Wrocławia. Wśród podstawówek, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych swój program mogło zaprezentować nasze liceum. Występy orkiestry, pokaz akcji ratowniczej, musztry paradnej to tylko niektóre z możliwości, jakie stwarza Nasza Szkołą, a które prezentowaliśmy. O innych można było się dowiedzieć oraz porozmawiać w namiocie promocyjnym usytuowanym obok Kościoła Garnizonowego p.w. Św. Elżbiety Węgierskiej. W trakcie koncertu orkiestry swoich umiejętności w dyrygowaniu mogły spróbować także dziewczęta, które w tym roku zapraszamy w szeregi naszych uczniów (więcej informacji w zakładce REKRUTACJA).

Galeria - Prezentacja na Wrocławskim Rynku