Tradycyjnie już w pierwszy weekend Wielkiego Postu nasza szkoła przeżywała wyjątkowe wydarzenie, którym były rekolekcje. Dbając nie tylko o rozwój intelektualny, moralny i fizyczny, uczniowie na trzy dni zatrzymali się w sposób szczególny nad swoją relacją z Bogiem.
Pomagał im w tym i rekolekcje prowadził ks. doktor Stanisław Bakes, proboszcz parafii p.w. św. Wojciecha w Jeleniej Górze oraz duszpasterz „ Zawiszaków”. Oprócz Mszy św., konferencji, i nabożeństw uczniowie zgłębiali tajemnice Pisma św. i wiary podczas pracy w grupach, co było dla nich niewątpliwie nowym i ciekawym doświadczeniem. Rekolekcje to najważniejszy ale nie kończący akcent przygotowań do świąt Wielkiej Nocy. Przed nami jeszcze okres Wielkiego Postu, a co za tym pogłębiony czas refleksji nad sobą i swoja duchowością.

Galeria - Rekolekcje